Jak vypadá mužské peklo ?

8. ledna 2012 v 22:05 | Petr |  Svět okolo

Pokud nevíte jak vypadá mužské peklo, zejména pokud vám rychle táhne na 40 tak tady mám jeden obrázek
Jen pro informaci o biologické podstatě celé věci - tohle není "obyčejný" proužkový test na lidský choriový gonadotropin - alias "těhotenský test". Tohle je test na LH - luteinizační hormon, který produkuje hypofýza v obrovských kvantech v době ženské ovulace. Tenhle hormon aktivuje proteolytické enzymy uvnitř zralého folikulu v ženském vaječníku - proteolytické enzymy rozštěpí bílkovinný obsah folikulu na malé molekuly, které osmotickým tlakem natáhnou do folikulu vodu až praskne - a vajíčko se vydá vejcovovdem do dělohy spermiím vstříc.
Tedy tento proužek neznamená, že bych "nějakou takovou zbouchnul" ale to že jsem zatím nezbouchnul ač je to po mně intenzivně žádáno a ovulující žena se mi sama tlačí do postele..... Ve věku 39,45 let - je už jenom tato myšlenka opravdové peklo.
Ještě než dostavím své roboty - budu tatínek - dědeček.

Hrůza.

Mimochodem muži produkují luteinizační hormona taky, a řídí u nich produkci testosteronu - takže bez něho bychom nebyli chlapi - takže moc si nevyskakujte. Konec konců jako mužské prsní bradavky i celý zbytek ženské pohlavní soustavy je u nás v náznaku přítomen (stejně ženské mají minipinďoura a všechno ostatní ....)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karel Karel | 9. ledna 2012 v 20:12

Každý večer si dej pro jistotu bromové kapky a budeš toho rodinného štěstí ušetřen.

2 Honza Honza | 19. ledna 2014 v 0:25

V jednom filmu bylo přibližně toto:
"naštvání mohu odložit, ale ovulaci ne"

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama