Absolutní antikoncepce.

2. dubna 2013 v 5:42 | Petr |  Příroda
Veřejnost běžně nenapadne ten paradox, že opium a morfin se musí kouřit, nebo píchat do žil, heroin už se dá jíst a má přitom nezanedbatelný účinek, a methadon - jako syntetický opiát se pojídá běžně aniž by to na jeho účinnost mělo negativní vliv.

V čem to tedy je ? - veškerá krev z celého trávicího traktu od žaludku po řiť teče do portální žíly, která protéka játry - velmi chytré opatření, které pomocí tzv. "prvního průtoku" játry detoxikuje převážnou většinu škodlivin z potravy ještě než se dostanou do zbytku krevního oběhu. Finta s morfinem tkví v tom, že čistý morfin játra odbourají téměř ve 100%. Heroin je dvakrát acetylovaný ester morfinu - játra se dají ošidit tím, že z heroinu odštěpí ony dva acetyly - zbytky kyseliny octové - čímž metabolismus nabyde dojmu, že heroin už zlikvidoval a převážnou většinu takto vznikého morfinu pustí do krve. Přesto ztráty v desítkách procent a hlavně pomalé vstřebávání feťákům vadí, takže nakonec "smažky z kafilerie" vždy skončí u injekční aplikace.
Methadon - je čistá syntetika - molekula "jako z marsu" - játra neví jak si s takovou molekulou poradit - tak z neschopnosti ji metabolizovat ji pustí dovnitř beze změny.

Tyhle věci o metabolizovatelnosti a nemetabolizovatelnosti molekul se nám začaly ujasňovat v polovině minulého století a tak se objevilo spoustu léků tzv. "semisyntetických". Na skelet přirozené molekuly se naváže něco, co organismus neumí metabolizovat, aby to prošlo játry a dalo se to pojídat v tabletách.
Stejným způsobem se v roce 1938 podařilo syntetizovat EthinylEstradiol - úžasnou molekulu - zcela neodbouratelnou s účinkem jako ženský hoprmon estrogen - molekula, na kterou my všichni v západním světě nakonec zařveme....

Jsou-li mezi vámi chemici - je vám to jasné - přirozený estrogen estron se nechá reagovat s acetylénem - tím se do molekuly dostane trojná vazba, která způsobí, že ethinylestradiol je absolutně neodbouratelný a navíc vysoce rozpustný v tucích.

Takže žena pojídá hormonální antikoncepci, kterou ji dopručil gynekolog, který tvrdil, že hormonů jsou v ní mikrogramová množství a je zcela neškodná. O neškodnosti ve smyslu klinických komplikací se dá s úspěchem pochybovat, protože všichni co děláme ve zdravotnictví jsme už zažili smrt mladé ženy - kuřačky s antikoncepcí - na nějakou fatální trombózu nebo plicní embolii. O tom, ale dnešní pohádka není.

Principem hormonální antikoncepce je, že hormony z antikoncepce zmatou zpětnou vazbu řídící produkci vlastních pohlavních hormonů - organismus dané ženy přestane produkovat FSH a LH což jsou hormony, které řídí produkci vlastních pohlavních hormonů a navíc - jen tak mimochodem - řídí i dozrávání vajíček - které se tím zastaví a kýženého efektu je dosaženo. Pak už může nastat "rozkoš bez rizika" - sex bez rozmyslu kdekoliv kdykoliv s kýmkoliv. Obecně se věří, že když si žena "užije" a "chce se usadit" antikoncepci přestane brát a otěhotní. Teoreticky nepochybně ano.

Otázkou je co se děje s "molekulou z marsu", dokud "prášky" ještě bere - postupně se vyloučí močí - velmi pomalu vzhledem k její vysoké rozpustnosti v tucích a malé rozpustnosti ve vodě...
Molekula málo rozpustná ve vodě se dostane do vody v kanalizaci a odtud přes čističky do přírody, kde její biologická podstata vede k tomu, že se koncentruje v nepolárních molekulách. A kde najdeme vysoké koncentrace nepolárních molekul ? V tukové tkáni (vodních) zvířátek přece. Takže příroda dostává svoji dávku absolutně neodbouratelných estrogenů - a budete se divit - opravdu to funguje - kolem velkých aglomerací typu New Yorku, Londýna a Paříže se vodní zvířátka prakticky nerozmnožují ....
Co se děje s Ethinylestradiolem dále ? Poté co vyrobil z rybiček a žabiček a zrůdy - dostává se koloběhem vody zpátky ke zdroji - v našem případě do potravin a pitné vody - a tam působí jako antikoncepce i na ty, kteří pilule neberou. Jelikož ženy skoro bez výjimky pilule berou - jsou terčem ethinylestradiolu v "druhém kole" muži a výsledek je tady.
Spolu s dalšími látkami, jako jsou všudypřítomné bisfenoly a další aromatické molekuly z našich "Syntetických domácností" způsobuje úbytek spermií u mužů a to tak, že dramatický. Čas od času vychází i v renomovaných lékařských časopisech články ve stylu "Bude svět bez Franocuzů ?" což je název článku, ze kterého pochází graf poklesu spermií, který vidíte nahoře.

Co tedy teď ? Nevím, ale zcela to zapadá do mé pesimistické vize - neplodné dvojice vystajlovaných frikulínů - oděných v syntetickém "funkčním prádle" - si libují v syntetickém smradu své "dokonale čisté" domácnosti. Přitom šukají jako o závod a žena nezapomíná brát svoji "denní dávku" aby náhodou nemusela "kvůli parchanta přerušit raketovou kariéru".

Skoro by se chtělo dát na závěr mladým blondýnám radu - zobejte antikoncepci hojně a dlouho - užívejte života - můžete-li v práci intrikovat intrikujte - můžete-li šukat šukejte - stejně jste poslední generace, protože je-li vám pod 20 - děti už nikdy mit nebudete ....
Karel Čapek měl v RUR pravdu - a to ke všeobecné neplodnosti ani nepotřebujeme nadvládu robotů....
Vyhyne tedy lidstvo rukou farmaceutického a chemického průmyslu ?
Doufám, že ne protože pořád je tady Taliban, který syntetické estrogeny pro chod společnosti nepotřebuje !
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karel Karel | 2. dubna 2013 v 18:12

Je to jasné, voda škodí zdraví, za chvíli to bude napsané na každé PETce.

2 Petr G. Petr G. | 3. dubna 2013 v 1:29

Tím jak je v mediich a filmech propagovaná homosexualita. Vymře "západní" civilizace i bez antikoncepce.

3 Zdeněk B. Zdeněk B. | E-mail | 22. června 2013 v 7:56

Plně souhlasím - hrozí skutečně vymření naší západní civilizace na sexuální i jiný bezuzdný hedonismus - "užívání si" za každou cenu. Ale k hormonální antikoncepci bych ještě dodal jednu závažnější skutečnost, a to její raně potratové působení v případě selhání bránění ovulaci - a to už je pak nejen o působení na zdraví člověka a přírody, ale i o úctě k životu člověka.
Zdroj informací: http://www.prolife.cz/download/sklad/
b004-antikoncepce.pdf

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama