Je Islámský stát produktem CIA ?

8. září 2015 v 5:21 | Petr |  Svět okolo
Borec mluvící perfektní oxfordskou angličtinou - oblečený v černém podřezává krk borci mluvícím perfektní americkou angličtinou, oblečeném v oranžovém. Západní veřejnost je zděšena a plánuje "humanitární bombadrování" v rámci NATO, avšak člen NATO - Turecko opakovaně "omylem" ostřeluje jednoho ze spojenců - kurdská vojska bojující proti "islámskému státu". Místní "politické křídlo" Kurdů, které Tureckým islamistům fakticky prohrálo volby a sedí v tureckém parlamentu, přesto je Turky i USA stále považováno za teroristy ?

Když si sluníčkoví intelektuálové v Evropě začnou zvykat na uřezané hlavy, "islámský stát" přitvrdí a začne své odpůrce vraždit vyhozením do povětří. Mezitím dráždí univerzitní akademiky ničením historických památek. Pozoruhodné však je že původní ortodoxní islamisti v regionu - Taliban - "islámský stát" nenávidí a útočí proti němu, jak jen mohou. Náhodní utečenci z oblastí ovládaných islámským státem, mluví "bojovnících" jako o mladých mužích, stylu evropských fotbalových gangů, kterým jde o rychlý sex více než o "náboženskou myšlenku" ???

Jsem jenom já paranoik, kterému to celé "nějak nesedí" ? Přiznám se, že z principu nečtu žádné příznivce konspiračních teorií - tedy následující úvahy, které mají "konspirační potenciál", jsou čiste náhodnou koincidencí, asi jako delfíni podobají se žralokům, ač nejsou vůbec příbuzné druhy.
  1. Angličan podřezává Američany - nemohu si pomoci, ale tohle je podle mně příznak "operace v cízí uniformě" alias provokace - alá Němci v polských uniformách útočící na vysílačku v Gliwicích, něbo rusáci - něměckými pistolemi - vraždící polské generály v Katyni.
  2. Kontroverze Taliban - "islámský stát".... Taliban je jasný a historicky zdokumentovaný produkt CIA. Mudžahedíni byli vycvičení a vyzbrojení Američany, aby likvidovali rusáky v Afgánistánu - o tom nevládne spor. Proč tedy dvě politická hnutí stejného ideového zaměření na sebe nevraží ? Je to "spor bratrů o lásku ( prachy ) společné matky" CIA ? Nebo Taliban na vlastní oči vidí, že "islámský stát" je islámský jen na oko - a to se mu nelíbí ??
  3. Paradoxní jednání Turků ? - je lokální velmoci - Turecku - lépe než západním žurnalistům jasné "o co jde" a tak chování Turecka - nelogické v rámci toho "co píší západní noviny" - je plně racionální - v rámci toho, "co se doopravdy děje", nebo ještě přesněji, v rámci toho, jakou budoucnost by Turci rádi v regionu viděli ?
  4. Ničení památek, vraždění nevinných, ( pravá ?? ) videa na YouTube atd ???
Ať mi příznivci i odpůrci konspiračních teorií odpustí, ale mám následující pocit :
  • Pokusy amerických tajných služeb likvidovat ( virtuální ? ) "nepřátele státu" slelhaly i mimo území USA - díky tlaku sluníčkových intelektuálů - je tedy třeba tuto "agendu" outsourcovat do rukou někoho úplně cizího a nejlépe ji provádět na území typu WROL - "without rule of law" - tedy na místě "bez vlády práva".
  • Neustálými zmínkami o islamismu a ničením ne-islámských historických památek vytvoříme obraz nepřítele, který pochopí i vidláci, co neumí na mapě ukázat ani USA, a zároveň zajistíme, že sluníčkoví aktivisti nám nebudou překážet, protože oni jsou sice "skoro stateční", ale na druhé straně - "hod dlažební kostkou je za 100 000 lajků na facebooku", takže je jisté, že na dané území nepáchnou.
  • Neustálými zmínkami o islamismu a "budování nového světa" - vytvoříme obrovskou "mucholapku", která nasaje veškeré frustrované západní islamisty a extremisty na místo "bez vlády práva", kde si s nimi můžeme dělat co chceme, a místo pohoršení, uslyšíme potlesk lidsko-právních neziskovek.
  • Oslabíme veškeré své nepřátele a konkurenty Assada/Putina, Irán, Evropskou unii.
  • Na "cvičném" asymetrickém konfliktu vyzkoušíme - zcela bez rizika negativní publicity - zbraně a taktiku pro "skutečný" asymetrický konflikt.
  • Až bude všechna špinavá práce hotová - za potlesku neziskovek a Francise Fukuyamy "islámský stát" "porazíme" - přitom se "ztratí" drtivá většina "nepohodlných jedinců" - a na jeho území instalujeme američanům přátelsky nakloněné vlády - např "Kurdistán" - což si Turecko nepřeje, a proto, už nyní, ty politováníhodné "dělostřelecké omyly" .
Jesli jsem se spletl - předem hluboká omluva. Doufám, že ještě alespoň 30 let dožiju abych si pak mohl na "Discovery channel" pustit dokument, který mi vysvětlí, "co to vlastně se dneska děje". Škoda, že na americké stanici se nedozvím třeba ten pozoruhodný detail o "pěti zmizelých češích", kteří nápadně připomínají agenty tajných služeb, špatně maskované jako právníky, překladatele a novináře.

Poznámka při druhém čtení - sotva jsem tento paranoidní čánek sepsal - okamžítě zajímavá zpráva - američani vyhrožují rusákům, ať tak moc nepomáhají Asadovi - co kdyby Asad jejich dítko - islámský stát - náhodou porazil a nastolil jediný stabilní režim v regionu - diktaturu s likvidací stovek politických odpůrců a náboženských pomatenců ročně - místo války s desetitisíci skutečně zabitých a miliony "virtuálních ubožáků" vyhnaných "za lepším bydlem" do Německa a Anglie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pb pb | E-mail | 8. září 2015 v 10:11

Kdo jsou, prosim, ti sluníčkoví?

2 petr-kubac petr-kubac | 8. září 2015 v 12:34

[1]: Příklad : Borec z bohaté rodiny státního úředníka, během studia humanitních studií stážoval po celém světě, po opravdu krátké praxi na eko-bio-farmě, kde jej vyděsilo, že kozy smrděj - nastoupil do neziskovky, která se 3x týdně pohoršuje nad nějakou zásadní újmou na lidských právech - jako třeba, že lidi nejsou rádi když stát živí darmošlapy...
Příklady konkrétních osob : Ondřej Liška, Matěj Stropnický, Bohuslav Sobotka

3 TBc. TBc. | 8. září 2015 v 13:51

Co máte proti soudruhu Sobotkovi ? Jeho dizertační práce má 52 papírů, a tak je to v podstatě spisovatel třeba proti soudruhu Klausovi, jehož dizertační práce má asi 17 listů, a aby kniha byla tlustší, tak jsou jeho články nalepeny na papundeklu asi jako z krabice od bot. Na VŠE v Praze  jsou taky při požadavku na nahlédnutí do tohoto vědeckého klenotu velice nervozní, nakonec Vás zavřou do maličké studovničky, odnesou šňůru od kopírky, a do vrácení Vás tam zamknou...

4 Disertátor Disertátor | 8. září 2015 v 17:13

On soudruh Sobotka někdy psal nějakou dizertační práci? K titulu Mgr. asi těžko, takže mohl byste prosím své informace upřesnit? Děkuji.

5 TBc. TBc. | 8. září 2015 v 18:10

Promiňte, diplomovou, já jsem to napsal schválně, protože soudruha Sobotku miluji pro jeho rovnátka. Ale stejně, na toho soudruha Klause se podívejte, to se nevidí.....

6 TBc. TBc. | 8. září 2015 v 20:21

Ekonomické grafy z odborných knih profesora Václava Klause:

http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#KLA101.jpg

7 asi ne asi ne | 8. září 2015 v 22:18

Válka už začala (informační, měnová, uprchlická atd - to je předvoj) a autor doufá, že za 30 let se dočká dokumentu? Je mi líto, ale tolik času nemáme, leda s Boží pomocí. Pomodlete se.

8 Karel Karel | 9. září 2015 v 6:28
9 TBc. TBc. | 9. září 2015 v 19:35

Sobotkova lebka, lysá jak hadí vejce, svádí k pomyšlení na akciového mašinfíru multimilionáře Standu Grose. Doufám, že mu na ní za nějaký čas nezačne taky krystalovat nějaká měděnka, nebo jiný těžký kov...

10 Karel Kocourek Karel Kocourek | 11. září 2015 v 16:41

Technická poznámka: to s těmi německými pistolem k vraždění polských důstojníků je celkem přesvědčivě objasněno. Ruský popravčí Vasilij Blochin (jinak generál NKVD a přímo Stalinův člověk na tuhle práci), který osobně zastřelil poměrně značnou část obětí, používal německé pistole Walther ráže 6.35 mm namísto standardních ruských TT ráže 7.62x25. Míň ho totiž bolela ruka, když celý den střílel. Německo bylo tehdy spojencem SSSR a export zbraní tudíž byl možný. Rusové evidentně neočekávali, že se Katyň dostane později do rukou Němců, takže to žádný připravený scénář nebyl.

11 Karel Kocourek Karel Kocourek | 11. září 2015 v 16:51

A ještě k tomu Talibanu vs. IS: Z jejich hlediska je potíž, že IS vyhlásil Chalífát. Chalífa je vůdce VŠECH muslimů. Pokud jej některý muslim neuznává, je automaticky zrádce, a nebo naopak je onen chalífa falešný. Většina islámských vzpour a bojovných hnutí 20. století vyhlašovala emiráty či podobné celky (a funkce pro jejich předáky). Historicky samozřejmě mohlo existovat víc chalífátů v jednom okamžiku, ale to proto, že se vzájemně neuznávaly (např. blízkovýchodní vs. španělský).

13 Vladan Vladan | E-mail | 24. ledna 2016 v 21:49

[2]:No to máte pravdu. K nám do JZD jezdí holky z hnojárny v Praze a ty taky šokuje , že si kráva sere v jejich přítomnosti a chlév smrdí. Zeptáte se jih jestli se jim práce v zemědělství líbí , odpoví ,, Já jedu na tytuly ,, Tohle nebudu v kanceláři potřebovat. A jak jste daleko u zkoušek děvenku? Děvenka odpoví ,, Na kydání hnoje jsem moc dobrá, udělala jsem Fyziku?? A jaká to má býti Fyzika opáčím . ,, No ten NwJUTN TO T1/T2=Ana3ti/A2na3ti. A slečno zato jste dosrala zápočet z Fyziky ,,,,,,,,,Smích   vždyť jsem vám říkala, že jedu na tytuly. Slečno to není NEWTON To Je Johanes Kepler. Tytulům to nevadí,
Já nějak dožiju, ale modlím se k bohu, aby moje děti nezažili válku, nebo novodobé otrokářství. K tomu otrokářství to ale směřuje velmi rychle.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama